ריקי כהן
כתיבה / בניית אתרים / סדנאות והדרכה

זאת אני

את לא נולדת כותבת, אבל את יכולה להתחיל די מוקדם. 
התחלתי לקרוא בגיל חמש ולכתוב קצת אחר כך. לא הפסקתי מאז. בקריירה הראשונה שלי הייתי עיתונאית פרינט, כשהיא עוד הייתה בשיאה. את היכולת להעביר מסרים ולתקשר עם המון בני אדם בו זמנית דמיינתי עוד בשנות התשעים המוקדמות, ובשנת 96 נבלעתי באינטרנט שהגיע לישראל ועדיין מחפשת את נקודת היציאה. 
התפקידים העיקריים שלי ברשת בישראל: 
  • ניהול קהילות ברשת ב-IOL, שהייתה שייכת לקבוצת הארץ. 
  • הקמת האתר (בצוות) נענע וניהול הקהילות. 
  • ממקימי אתר ynet, מייסדת ומנהלת הקהילות במשך שמונה שנים. 
  • הקמה של "קהילת הקוראים המשפיעים" ל"ידיעות ספרים" וניהולה במשך שלוש שנים.  
 
ואז יצאתי לעצמאות
ניהלתי תוכן ודיגיטל כעצמאית מראשית ימי פייסבוק בארץ ועד 2022 עבור ארגונים שונים, בהם כתר ספרים, בית ליבלינג, מקום לשירה ועוד. 
אני בונה אתרים בוורדפרס לארגונים, אמנים/ות ועוד מעל שבע שנים. 
וגם היצירה שלי בקעה
ב-2013 יצאתי לאור גם כמשוררת, הוצאתי ספר שירה ראשון ("ערמה מלוכלכת בכל חדר"), ערכתי ספר סיפורים דיגיטלי ("אצלכם זה בוכה") ופרסמתי סיפורים ושירה בכתבי עת שונים. באותה שנה הפקתי וערכתי סדרת ערבי שירה, מוזיקה וצילום במשותף עם טל ניצן, תחת הכותרת "שירה בלילה". בהמשך הפקתי וערכתי אירועי שירה ומוזיקה לאיגוד כללי של הסופרים, עיתון 77, ספריות ציבוריות – פתח תקווה ועוד. לכולם ביצעתי גם קידום ברשתות חברתיות. 
ההתנסות הבאה שלי בשילוב דיגיטל וספרות הייתה בפרוייקט "את לא נולדת אישה", יזמתי, הפקתי וערכתי (יחד עם חגי מרום שערך את הצילומים), אנתולוגיית שירה וצילום בנושא נשיות. לשם כך, יצאתי לגיוס המונים ובמסגרתו גויסו 70,000 ש"ח לכיסוי עלות הספר ותשלום ליוצרות. 
ב-2016 הקמתי ביחד עם קבוצת משוררות וסופרות את "המוסך, כתב עת לספרות" באתר הספרייה הלאומית, ושימשתי בו עורכת וכותבת כשלוש שנים. באותה שנה גם לקחתי חלק עם חברות "המוסך" בהפקת יוזמת פסטיבל השירה "תיקון". 
 ביוני 2019 יצא לאור ספר השירים הבא שלי, "מעטה דק" בהוצאת פרדס.  באוקטובר 2022 יצא לאור ספר פרוזה שלי בהוצאת הקיבוץ המאוחד, "על השעות השבורות". מאז הרציתי עליו בשלל מסגרות ברחבי הארץ., ביניהם