קפה מר מהדה מרקר

Date

בזמן האחרון פלירטטתי קצת עם הרשת החברתית החדשה של דה מרקר. אין מה לומר, הקונקורנטים העלו פלטפורמה מרשימה עם שלל פיצ'רים מגניבים.

פתחתי שם כרטיס משלי, עם אותה תמונה שמופיעה בבלוג זה, העליתי שתיים וחצי תמונות ובעיקר קשקשתי עם אנשים שאני מכירה ממילא בRL. היה בזה קורטוב של ריגוש, אני מודה, אבל לא הלכתי עד הסוף. לא פרסמתי שם בלוג, העדפתי לשמור אמונים למקום הזה.

 

אלא שמאתמול בבוקר הזהות שלי בקפה התאיינה. העמוד שלי איננו, אין גישה אליו, ואני לא יכולה לבצע שום פעולה, להגיב בקהילות, להתכתב במסרים עם מכריי שודאי תוהים מה קרה לי (להרים טלפון זה כל כך 1997), ובעצם לעשות כל פעולה שהיא, כמו השועל עם הענבים מהסיפור ההוא.

 

השגתי במאמצים את המייל של החברים מהתמיכה הטכנית ואחד מהם ענה לי בחביבות רבה שאין מה לעשות, זה באג והוא פגע לא רק בי, אלא גם באחרים. מאז, דממה. הזהות שלי לא שבה לחיים בקפה, ונמנעת ממני כל תקשורת עם חברים אחרים .

באתר מצויין שזו גרסת בטא, מין אליבי מובן, וכן, מי שגר בבית זכוכית שלא יזרוק וכו'. גם אני העליתי מערכת פורומים עם כמה באגים. אבל אחרי יומיים שבהם אין לי גישה למערכת, אפשר לומר שזה גמל אותי מההתלהבות הראשונית ואפשר לומר שאני יכולה לוותר. קחו את הזמן, חבר'ה.  

עוד
פוסטים