שביל הבריחה (שרות להורים טרוטים)

Date

סוף השבוע כידוע, הוא מרתון של צרכים של היקרים לנו מכל. מסע אינטנסיבי זה, אסור לשכוח, נגמר ביום ראשון, שם אתם מתאוששים במשרד, תהיה אשר תהיה עבודתכם בטוח תצליחו לשתות בה כוס קפה במשך עשר דקות תמימות, וכן הלאה.
אך גם בסוף השבוע ישנן דרכים ערמומיות ויצירתיות לגנוב לעצמכם חמש דקות פלוס מינוס, בלי שאחד התינוקות בבית יעוט על צווארכם בדרישה לציצי או בקבוק, החלפת חיתול גדוש או התקנת ארוחה לגדולים שביניהם, או סתם תעסוקה שוטפת.
1. השירותים תמיד היו מקום של פרטיות, אם אתם לא מהמעצבנים האלו שיושבים בהם עם דלת פתוחה. אולם כשאתה הורה, השירותים יכולים להיות מקום קדוש בשל היותו החדר היחיד בו אתה מצליח לשחזר את הפרטיות שהייתה לך פעם בין ארבעה קירות, כשאתה מצליח לכמה דקות להתרכז רק בהלמות המחשבות שלך,
2. טוש. מי עושה אמבטיה? רווקים, או יותר נכון רווקות מפונקות. כמו שהייתי פעם. הטוש מקלף ממך את תלאות היום, מסמל שהוא נועד להיות מהיר, אבל יכול להימשך עשר דקות לפחות, ואני מכירה גבר אחד שמושך אותו גם עשרים ועשרים וחמש.
3. לעתים עבודות בישול וניקיון הן אי של פרטיות עם עצמך, ואליבי מוצדק. נסו ותיהנו.
4. שיחות טלפון חשובות – אפשר לסדר עסקת חליפין עם הורה כמוך או עם קולגה מהמשרד.
5. המחשב – עניין מתעתע, כי רואים בקלות איפה אתם גולשים, למשל כאן. אבל לפעמים עבודה דחופה שאתם נדרשים לבצע על המחשב היא נס אלוקי.
6. מוזמנים להוסיף, תודה.

 

ועוד משהו, אתם חייבים לקחת את הרשימה הזו בהומור המתבקש.

עוד
פוסטים