מיקי חיימוביץ' מגלה את הסוד הגדול

Date

יש רגעים בין שבע לשמונה בערב, בערבים שאני לבד במערכה, בהם נשאבים ממני כל הכוחות כולם, ואני בטוחה שאין לי עוד מיליגרם אנרגיה להמשיך מכאן ואילך.

שבע שנים באמהות, שנתיים וחצי עם שניים, וחמש שנים מסקרת כאן את הדקות המפרכות, המטלטלות והפצועות של ההורות שלי, ועדיין, יש רגעים שאני לא מסרבת להאמין כמה זה תובעני, ומסתבר שאני לא לבד.

רוני שלחה לי היום ידיעה לפיה מיקי חיימוביץ' עובדת על סרט דוקו בנושא הזה בדיוק, או לפי הטקסט בנענע 10, "מיקי חיימוביץ' שוברת את קשר השתיקה של האמהות ומזמינה אותך לקחת חלק. גם לך יש מה לומר?

מיקי חיימוביץ' יוצאת למסע דוקומנטרי על כל מה שאסור לנו לדבר עליו בקול רם: על קשר השתיקה של האמהות. סדרה חדשה של מיקי חיימוביץ' תמשיך לעסוק מאמהות ובכל הדברים שהבטיחו לנו, הנשים.

הבטיחו לנו להתאהב מיד בילדים שלנו איך שהם נולדים, הבטיחו לנו שחופשת הלידה תהיה קסומה ללא קשיים, הבטיחו לנו לשלב בקלות קריירה ואמהות בלי רגשות אשם. והבטיחו, שבעידן של היום, אנו נתחלק בנטל באופן שווה עם בני הזוג שלנו. אז מה אם הבטיחו? אם יש לך מה להגיד בנושא קשר השתיקה ואת/ה מוכנ/ה להתראיין? אנא צרו קשר במייל documentry10@nana10.co.il

 

מעניין, כמה ואיזה אמהות יתייצבו מול המצלמה ויאמרו קבל אומה את אשר הן באמת מרגישות בשעות האלו, שאותן אני מתארת כאן? האם הן ירככו את האמת שלהן בפילטרים, התנצלויות, או התחמקויות? ומה יגידו בבית הגברים שאיתן, אם יש כאלו, אחרי שיצפו בתמונות האלו? והכי מסקרן, איך יתמודדו עם יחס הסביבה והאמהות האחרות לסוג כזה של חתירה תחת המוסכמות? נדמה לי שגם אילנה דיין טיפלה בעבר בנושא, אבל בכל מקרה יהיה מעניין לצפות בנושא שבסך הכל אינו טאבו כבר, הוא מדובר בזכות האינטרנט, התקשורת (גפי אמיר ודנה ספקטור) והתמורות החברתיות בחיי המשפחה הישראלים.

 

בועז גאון ואפרת מיכאלי גנבו לי רעיון .

אנתולוגיה בנושא משפחה, שמשתתפת בה בין היתר השכנה לרשימות יעל ישראל. כמה רציתי לעשות את זה. בכל מקרה, בהצלחה לשתי היוזמות.

 

עוד
פוסטים