כלי כלי – הקימו פורום על

Date

Lefora היא אפליקציה להקמת פורום לצרכי הגולש, בכל נושא שיחפצו, ובלי תלות בנושא מוכתב או התערבות אינטרסנטית. גיליתי אותו באתר המעולה של אורלי יקואל, go2web20, שעבר שדרוג מדהים, ומהווה דיירקטורי לכל אפליקציה חברתית משמעותית ברשת ודוגמה מופתית לאיך צריך להיראות אתר חברתי. עכשיו אתם שואלים, נו, מה חדש?
בתור ג'אנקית של פורומים שראתה כבר לא מעט כלים להקמת קבוצות ופורומים וקומונות, העובדה שטרחתי להקים בו פורום על נושא הבלוג, אומרת משהו. הם פיצחו את זה, הפשטות הכל כך קשה להשגה של השימושיות.עבודה עם טאבים, בחירת ערכות עיצוב, מבנה מודולרי של פורום שבו מנהל הפורום ויוצרו בוחר את התוספים שהוא זקוק להם מתוך רשימה, ממשק יוצא מן הכלל בידידותיות, והכי מכולם – יצירת נושאים בפורום באמצעות רססים אוטומטים מהבלוג שלך או של אחרים, כפי שיצרתי בדוגמה להלן, והוספתי גם את חורים ברשת של גל מור, ואת הבלוגרית של הדס שיינפלד. האם יש בכך קניבליזם, שכן הדיון נערך ממילא בבלוג? לדעתי אין סתירה, שניהם מקדמים את ההפצה של הבלוג ואת הקהילה שמתקבצת בו.

חיפשתי כלי פורום מעניין לצרכי עבודה, ומתגלגל אצלי רעיון להוסיף גם פורום לאתר, על מנת להראות בו באמצעות דיון את הידע שצברתי בניהול פורומים.אני עדיין בודקת כלים נוספים ותוספים, זה המקום להציע טיפ משלכם.

עוד
פוסטים