משטרת תל אביב בטוויטר

Date

יוסי תאגורי גילה היום כי משטרת תל אביב פתחה חשבון בטוויטר ומעדכנת בו מבזקי פלילים מהשטח. ההתרגשות שבה דיווח על זה בטוויטר מובנת, אנחנו חיים בעולם שבו מהפכות קורות לנגד עינינו, והאופן שבו הן מנהלות את חיינו הוא פשוט דמיוני.

tlvpolice

מציאות תקשורתית שבה ספקי אינפורמציה הקשורה לכל היבט בחיינו יזרימו אותה ללא תיווך כלי התקשורת צריכה להדאיג את גופי התקשורת הגדולים והקטנים, גם בגלל ההשוואות, שיאירו אי דיוקים ופרשנות אישית, וגם בגלל שרוב הציבור ממילא נוטה עוינות לתקשורת, ויתכן שיעדיף אינפורמציה שלא עברה עיבוד. מצד שני, גם היחס למשטרה לא להיט. וכאן בדיוק מגיעים למניע של המשטרה להיכנס לטוויטר, לדיאלוג ישיר עם הלקוחות שלה, אנחנו.

אין לדעת אם השפל בתדמיתה הציבורי של המשטרה ישתנה בעקבות השימוש במדיום המהפכני הזה, יתכן גם שיש לתהות אם לא מדובר במיסוך המציאות, כלומר, אולי אנחנו נכשלים במיגור הפשע והשלכותיו, אבל אנחנו מספקים לכם מידע בידורי לוהט מסביב לשעון, ואולי אפילו עונים לכם, בניגוד לקו הטלפון של 100. מה השלב הבא? עדכונים מבתי המשפט?

מעניין אם זה סוף העולם שהכרנו, ואם נרגיש טוב יותר בחדש הזה בפראפרזה על REM. בכל מקרה, זה יקח בדיוק עוד דקה וחצי עד שישראל כולה תהיה שם, ובלי ספק יהיה חם והביל.

עוד
פוסטים