חדשות מהפלנטה שלי

Date

תקופה של שינויים. לא מזמן סיפרתי כאן איך הפכתי לעצמאית בעבודתי. לקח לי כמה חודשים להפנים שזה לא באמת מתאים לי כרגע. בלי להיות מצוצעצת ומצועפת, קלפים על השולחן, אני לא אשת עסקים כנראה,  למכור אני לא יודעת, ובטח שלא בשוק כל כך תחרותי ורווי. אני אשת מקצוע ויודעת להביא את המקצועיות הזו לאפקטיביות מושלמת כשיש לי סביבה תומכת, היררכיה ותפקיד מוגדרים, ופידבק. מה לעשות, אני צריכה פידבק.

על הפנטזיות הכלכליות ויתרתי די בקלות, ראיתי מתחרים שלא נמצאים בשוק אפילו רבע מהזמן שאני עובדת בו, אבל סוגרים חוזי ענק מול החברות הגדולות במשק, והבנתי שיכולתי להיות איתם, בתור מענה מקצועי בתחום שלי, אבל לא במקומם.

ושניה וקצת אחרי שהבנתי את זה, מצאתי עבודה מאתגרת, מלהיבה, שמשלבת את שני הדברים שאני אוהבת במיוחד: ספרים ואינטרנט . הבונוס הוא שיש שם אנשים מאוד נחמדים, פשוט אנשים טובים, ואני מרגישה שאני יכולה לתרום להם באמת, ולהביא לידי ביטוי כמה מהתוכניות המקצועיות שלי שם.

אני מעדיפה כרגע לא לחשוף את שם החברה, וזה גם לא חשוב. אבל חשבתי שהגיע הזמן לחלוק איתכם את ההתפתחות.

 

***

האתר החדש שהקמתי בעזרתה של המעצבת מיכל פרנקל, "אמהות אובדות", מקבל חשיפה יפה ותגובות טובות. היום וגם שלשום ב"מה קורה" של לינוי בר גפן בערוץ 2, ובשבוע הבא באחד העיתונים.  עכשיו אני צריכה לדאוג שיהיו שם מודעות דרושים לאמהות או אבות שרוצים לאזן בין עבודה ומשפחה, וזה החלק היותר מורכב. אם יש לכם רעיונות או חוטים אני אשמח.

אני גם מחפשת אמהות או אבות שרוצים לספר את הסיפור שלהם, גם אם אינם ממעגל  אזור חיוג מרכז.

יוצא שבדיוק שחזרתי לקלחת המשרה המלאה, עלה לאוויר האתר שמדבר על תלאות היום יום, ואני עדיין משולהבת מידי מכדי לספר, אבל אני עדיין מלאת פליאה על הדברים הקטנים, הדברים הבאמת זעירים, שמשמשים כאלמנטים ספרותיים דרמטים לתמונה השלמה . הדהרה על הכביש ביום לוהט כדי להספיק לצהרון שמסתיים מוקדם יותר, מוקדם מידי, כשבעיקול בעלייה מהאיילון, פתאום המכונית יוצאת מהתלם, מהמסלול, ונתקפת סלאלום. אני מאבדת שליטה לכמה רגעים מחרידים מאוד על ההגה לכל צפירות הנהגת שבמסלול השמאלי. תמרורים של המסלול המואץ הזה, שמלא בהם, סימנים וסמלים. קודם כל, יש להישאר בחיים.

עוד
פוסטים