מהו עירום: הזמנה לצילום חשוף

Date

לקראת ערב מופע השירה, מוזיקה וצילום: "לטבול ניצן שקוף בפרח החלב", העוסק בארוטיקה, מסדרת "שירה בלילה", מתעתד הצלם עמירם ציונוב לבחור עד שלושה אנשים באמצעות פייסבוק, שיסכימו להתנסות בצילום גוף חלקי או מלא, והתמונות יוצגו בתערוכת צילום במופע. בסדרת התמונות ייבחנו נושאים מגוונים: קבלת הגוף, גבולות החשיפה בין גוף ונפש, מהי ארוטיקה, והשפה הגופנית שלנו בזוגיות או לבד. הצילומים יצולמו ב21.6 בבוקר בתל אביב.

טלי חורב, צילום: עמירם ציונוב
טלי חורב, צילום: עמירם ציונוב

עמירם ציונוב: "בעידן הזה אנו פוסעים על הגבול הדק שבין הימנעות מהחפצת הזולת, לבין הרצון המתמיד שלנו שגופנו והופעתנו יהיו לכלי יפה, מרשים ומושך. אנו שואפים להראות טוב ככל האפשר. בין אם זה הציווי הקדום להישרדות על צורותיה, או בכלל בקצה השני של הסקלה, מקום של הנאה צרופה מגופנו ושיפור איכות הקיים. ההרגשה הטובה הזו, כה יום יומית עד שקל לפספס. מלבישת בגד מכובס על גוף רחוץ ועד קניית בגד חדש. ובזוגיות החשיבות של הערך העצמי (גוף נפש) היא כרמז דק לצד שכנגד, ותזכורת קטנה לעצמנו – היי אני שווה! כצלם ואדם שמתבונן, אני ער למנעד ההבעות שלנו , ופרויקט זה של צילום ארוטי הינו הזדמנות יפה לראות ולהראות את הצד הפיוטי של הגוף נפש.

טלי חורב, צילום: עמירם ציונוב
טלי חורב, צילום: עמירם ציונוב

והתמורה?

4 תמונות פורטרט (ראש, כתפיים, מותנים, וגוף) תמונות שאצלם במיוחד לצורך הנתינה (שוויים בכסף לערך בלבד 500 ש'ח) את התמונות אשלח להם במייל. בנוסף יקבלו גם את האפשרות להנחה של 30% ממחיר תמונה אחת שתוצג בתערוכה (או משאר החומרים של יום הצילום)

עמירם ציונוב צלם.

רוצים להציע לנו מועמדות לצילום הזה? שלחו מייל או דרך הפרופיל של עמירם בפייסבוק.

 

עוד
פוסטים