דפני פלאי

אומנית | יוצרת רב תחומית |  חוקרת תודעה | מאמנת

מזמינה אתכם למסע "דיוקן  פנימי" מתוך תודעת יוצר:

10 עד 15 פגישות בקבוצות קטנות או באופן אישי. מסתרי הנפש מתגלים דרך עבודה בקולאז', צבעי מים, כתיבת קליגרפיה יפנית, תכני שירה והשראה, פיסול  אינטואיטיבי בחימר, יצירת מיצבים פיסוליים חד פעמיים.

מפגש ראשון להתנסות: 3 שעות במחיר 200 שח. התקשרו עכשיו: 053-741-4632

סטודיו "פלאי" בכפר סבא

האימון היצירתי מתרחש בתוך חלל הסטודיו הפרטי שלי, בבית כפרי וקסום בכפר סבא.

מרחב האימון המתהווה, אינטימי קשוב ורגיש לחד פעמיות של הפסיעות  המתגלות במסע. חומרי האומנות זמינים להתנסות נקייה משיפוטיות או ידע קודם. מתרחשת התמסרות עדינה בין מילים וחוויות, בין הנסתר מן העין והמתגלה.

מתרחש תהליך מרתק מפתיע, המאפשר הליכה בלא ידוע באופן בטוח ומוגן.

מתהווים חיבורים לאיכויות המקור שלנו, לערכי ליבה וליכולות היצירתיות  של הנפש. קורים חיבורים ליש וליופי, ושיוכם לעצמי המתגלה.

מתוך ראיית מכלול החיים, מנקודת מבט של  מעוף הציפור, ללא ביקורת או שיפוטיות מתגלים צרכים נסתרים ועמוקים, המבקשים הכרה והתייחסות. בעדינות מתרחשת תנועה חדשה, מתאפשרים תהליכי גילוי, ריפוי, והרחבת התודעה לחיים הנושאים תדר של נעימות ופשטות.

"תן לעצמך להיסחף בשלווה בעצמת המשיכה של כל אשר אוהב אתה באמת", (רומי, משורר סופי).

דברים עלי:

בת 67, אמא אוהבת לענן וניצן. בכפר סבא, הקמתי מרחב יצירתי לסדנאות תודעה וריפוי, פיסול ממודל בהנחיית מורים מומחים ומעוררי השראה, סדנאות תקשור וצמיחה זוגית, מוסיקה מקודשת, יוגה, תזונת גוף-נפש, לימודי חשיבה הכרתית ואימון התודעה לתודעת מלכות.

עסקתי בהוראת החימר והקרמיקה במשך 30 שנה, בסטודיו שלי באילת שבה גרתי.
עוסקת היום בכתיבה יוצרת, פיסול ממודל, תכשיטנות, עיצוב צלחות זכוכית – פיוזינג, קליגרפיה יפנית.

יזמית ביצירת מרחבי אומנות וצמיחה תודעתית.

מאמנת מוסמכת בלשכת המאמנים בישראל.
מדריכה מוסמכת בחשיבה הכרתית (לפי שיטת ימימה).
מוסמכת בהתמקדות יצירתית.
מאמנת ומטפלת בשיטת נוביצקי/בעזרת חומרי אומנות.
מטפלת מוסמכת N.L.P בגישה אחרת.

צרו קשר בוואטסאפ וקבלו פרטים על הסדנאות והסטודיו: לחצו כאן

מתוך הפעילות בסטודיו

פיסול בחימר
צבעי מים
מעגל החיים - גירי שמן
ייצוגים מהמרחב - פיסול בחימר

מתאמנות כותבות על דפני

"במסע עם דפני אני חווה תהליך של יצירה מהנה ומאתגרת, כביכול כלאחר יד, ואז מבינה שנגעתי בדברים עמוקים ומשמעותיים. תחושות ומחשבות "נובעות" ו"מבעבעות" בימים שאחרי, ולאורן הזהוב והמלכותי, תרתי משמע, אני מתהלכת לי בעולם, בזקיפות קומה ובראש מורם. תודה לדפני על הובלת התהליכים בעדינות, ברגישות ובחכמה רבה". ע'.
ע.
"אני מעידה על עצמי שכל שבוע מופתעת מחדש, איך מתוך גזירה, הדבקה, ציור, מתגלה לי עולם פנימי שלי שאולי הייתי מודעת אליו אבל לא תמיד נאמר במילים. זו חוויה מעוררת מחשבה שמלווה אותי במהלך הימים. כל זה נעשה בעדינות ובסוג של ליטוף של דפני. גם אני שמתי לב לזקיפות הקומה בה אני צועדת ברחוב".
ל.
"מיום שאנחנו מגיחים מרחם אמנו, יש בנו כמיהה ילדית לחזור למקום הרך, המוגן והבטוח. דפני פלאי (סטודיו ידיים), יוצרת עבורנו מקום רחמי כזה. מוקפים בשכיות חמדה מבית היוצר המגוון שלה, פסלים, צדפים, צעיפים, שולחנות עבודה על גלגלים, שטיחים וצבעים, תקרה מוגבהת, ופטיו שנשפך אל גינה קסומה. בהיכנסך אל הסטודיו, אתה נעטף ברוך ובפסטורליות זכה".
נ.
"דפני עובדת על הדיוקן הפנימי העצמי, נוגעת בחרדת קודש במקומות כואבים, ומצמיחה מתוך הקושי הסתכלות חדשה, מעצימה ומחזקת. מדי שבוע אני מגיעה לסטודיו פלאי כמו ספינה שעוגנת בחוף מבטחים. מקפלת את מפרשי הרוח ושוקעת בהתבוננות פנימית שיש לה יישום בעבודת יצירה שקטה וסוערת, הכל על פי התכנים וצרכי הנפש"
נ.
קורס פיסול ממודל עם אבנר לוינסון הפסל, שהגיע אלינו לכפר סבא לסטודיו פלאי, מסטודיו סקול בניו יורק, שבו למד ומלמד. חיבור לרגש ולתנועה הפנימית. 10 פגישות של שלוש שעות
אבנר לוינסון
מורה