ריקי כהן
כתיבה / בניית אתרים / סדנאות והדרכה

לקוחות משתפות

ריקי כהן מבינה עניין, מבינה מדיה, מבינה סושיאל. בזמן שניהלה את עמוד הפייסבוק של הוצאת "כתר", קמפיינים ממומנים ופעילויות רשת נוספות – עלתה החשיפה של העמוד באופן דרמטי, בטירגוט מדויק של קהלי היעד. כיף לעבוד עם ריקי. היא אמינה, מקצועית, מהירה ומוכשרת.
עינת ניב
לשעבר העורכת הראשית של הוצאת כתר
כאשר חשבתי לפתוח אתר לסדרת השירה "כבר", פניתי מייד לריקי כהן. מועמדים אחרים לא עלו בדעתי. שילוב נדיר של מיומנות מקצועית, ניסיון בבניית אתרים, הבנה עמוקה בשירה, בגווניה ובאיכויותיה ובעיקר: נדיבות אין קץ הופך את כהן לשותפה אידיאלית. "זה מכבר" היפה נבנה במהירות ועם זאת, בסבלנות מתמדת, בקפדנות, תוך התייעצות על כל פרט ועניין. עד היום כהן יוזמת ומכניסה (לאחר תיאום אתי) שינויים, עדכונים ושיפורים תדיר. בקשת המחיר של כהן צנועה והשכר המשולם לה אינו מכסה ולו מעט ממאמציה, כישוריה ורוחה הרחבה והנדיבה. לכבוד הוא לי להמליץ על עבודתה של ריקי כהן. ליאת קפלן, עורכת שירה.
ריקי היא מקצוענית אמיתית. רהוטה ורגישה, חכמה ועניינית. אני ממליצה בחום.
במסגרת אירועי יום האישה הבינלאומי נעמת ערכה אירוע השקה לספר "את לא נולדת אישה" אותו ערכה ריקי כהן. את האירוע הפקנו ביחד עם ריקי במועדון "האיזור" בתל-אביב, בהשתתפות חלק מהמשוררות והופיעו בו הזמרות אלה דניאל ואליוט (שרון בן עזר). ריקי לקחה על עצמה את שיווק האירוע במדיות החברתיות וגם בתקשורת המסורתית. האירוע היה הצלחה בלתי רגילה, הן מבחינת איכות התכנים, הן מבחינת ההפקה והן מבחינת הקהל הרב והמגוון שהגיע. תהליך העבודה המשותף היה חלק, כיפי ונעים. ממליצה בכל פה על ריקי כפרטנרית לכל מיזם הדורש יצירתיות ואנרגיה חדשנית.
כרמל איתן
דוברת נעמת
אני תמיד שמחה לעבוד עם ריקי, כי אני יודעת שאני בידיים טובות ומיטיבות מתחילת העבודה ועד סופה. כשבנינו את אתר הבית שלי ריקי היתה מיומנת, זמינה בכל שעה לשאלות קטנות כגדולות, סבלנית ונדיבה. היא השקיעה ימים ולילות כדי להיכנס לראש שלי, להבין מה בדיוק אני מדמיינת וכיצד למצוא את הדרך להפוך דמיון למציאות. אני ממליצה עליה בשל המסירות הזאת, הנדירה כל כך ובשל המקצוענות הלא מתפשרת שלה.
"אהבתה הגדולה של ריקי לאמנות ותרבות, הידע הכללי העצום שלה והכשרון הטבעי שלה למנף פרוייקטים מגוונים היוו עבורנו ב"חנינא" בחירה אידיאלית בה לקידום המכירה השנתית שלנו בפייסבוק ב-2017. ריקי היא "חיית רשת" וותיקה, מקצועית ומקצוענית, היא "מבינה עניין" מהר מאוד והעבודה איתה נעימה, זריזה ואיכותית."
ראומה חיות
אמנית ומראשי גלריית חנינא
ריקי כהן כותבת, משוררת ועורכת מנוסה היא עילוי כמקדמת תוכן ברשת. היא הגיעה לקדם סרט חריג ובעייתי מבחינת שיווק -חוקרת היה סרט עצמאי ושנוי במחלוקת על אלימות כלכלית כלפי ילדים והיה היה קצת מעין הילד הרע. היו שנרתעו ממנו. היה לנו חשוב להביא את הסרט לקהלים שונים בארץ אבל לא הבנו איך עושים את זה, המפגש עם ריקי והעבודה איתה הפכה את תהליך הקידום ברשת לחוויה שהיא מעבר למסע שיווק יעיל ומוצלח של סרט. ריקי הפכה את התהליך לחוויה אנושית מלאת המצאות ועם פיתוח של תקשורת חכמה, היא הצליחה לחבר את הסרט לקהילות שונות ולפתח לנו ולקהל שיח על נושא חברתי מודחק. לריקי יכולת ניתוח מבריקה של המציאות ברשת ויכולת המצאה ובזכות האנושיות שלה, המסע של הסרט בקהילות בארץ הפך לא רק למערכת שיווק מוצלחת אלא לחבר אותנו לקהלים וליצור דיאלוג דינמי ותקשורת צומחת עם קהלים מרתקים. את עבודת שיווק של תוכן תרבותי וחברתי, ריקי הפכה לחוויה יוצאת דופן ומפתיעה של הקשבה, דיאלוג ופיתוח רעיונות יצירתיים המדויקים לסיפור שלנו.
ענת צוריה
במאית דוקומונטרית